Kategorie
Aktualności

Długie, jesienne popołudnia i wieczory …

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA: Długie, jesienne popołudnia i wieczory, wcale nie muszą być szare, bure i ponure. Wystarczy szklany słoik, bibuła i klej, by stworzyć własny, kolorowy lampion, który idealnie rozświetli i ociepli pokój każdego z Was. Oto lampiony, które stworzyli uczniowie klasy III SP.

Kategorie
Aktualności

Dnia Edukacji Narodowej – 2020

Jan Zamoyski skreślił słowa „Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie…” Znamienne zdanie hetmana wielkiego koronnego idealnie oddają podniosły ton Dnia Edukacji Narodowej, który w symboliczny sposób był obchodzony w naszej Szkole 13 października. W tym dniu oficjalnie zaprzysiężeno uczniów, którzy rozpoczynają swoją przygodę z Janem Bosko, a potem dziękowano pracownikom placówki za ich codzienny trud w pracy z i nad młodzieżą.

Kategorie
Aktualności

Działaj z imPETem

Miło nam poinformować, że w tym roku uczniowie Salezjańskiej Publicznej Szkoły Podstawowej wezmą udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym dla szkół pt. “Działaj z imPETem”.Celem programu jest edukacja ekologiczna w zakresie prawidłowej segregacji odpadów, ze szczególnym uwzględnieniem butelek PET oraz ich recyklingu.Na lekcjach biologii, przyrody, edukacji wczesnoszkolnej i podczas zajęć w świetlicy uczniowie poznali złotą zasadę czterech kroków postępowania z butelkami PET, dowiedzieli się, co dzieje się z butelkami w sortowni oraz że dzięki recyklingowi z butelek PET powstaje wiele użytecznych przedmiotów. Przed nami jeszcze wiele ekologicznych wyzwań, które z radością podejmiemy, bo nasza szkoła działa z imPETem!

Kategorie
Aktualności

Informacja

OD 26 PAŹDZIERNIKA 2020 R. SEKRETARIAT I KSIĘGOWOŚĆ
CZYNNE OD 800 DO 1400

Sprawy administracyjne należy kierować do sekretariatu szkoły w formie elektronicznej na adres: swietochlowice@salezjanie.com.pl lub kontaktować się telefonicznie pod numerem 32 345-21-66.