Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej dla dzieci z SP

[vc_row color_scheme=”alternate”][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]

Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej – dla dzieci z SP

Stowarzyszenia “Salesia” prowadzi po raz kolejny zajęcia z gimnastyki korekcyjnej, które są realizowane dzięki współpracy z Ministerstwem Sportu. Mamy nadzieję, że współpraca z Ministerstwem Sportu, pomoże zmniejszyć u dzieci wady postawy.

Dzieci pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry korygują zaburzenia statyki ciała i zapobiegają ich pogłębianiu się. Zajęcia pozwalają na rozwój motoryczny, a także są okazją na to by dzieci aktywnie spędziły czas wolny, jednocześnie dbając  o swoje ciało. Projekt powstał w odpowiedzi na społeczny problem dotykający coraz większą grupę najmłodszych, jakim są wady postawy i problemy zdrowotne. Przedsięwzięcie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci, obecnie w projekcie bierze udział około 50 dzieci.

Projekt współfinansowany z Ministerstwa Sportu.

[/vc_column_text][us_separator size=”small”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][us_carousel taxonomy_category=”aktualnosci” columns=”1″ carousel_autoplay=”1″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][us_separator][vc_column_text] [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]