Dziś jest 27.05.2019, imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny.

Szukaj


Wyniki wyszukiwania (107):

1. Półfinał pierwszej edycji międzynarodowego konkursu kosmicznego ODYSSEUS II już za nami

(WARSZAWA, POLSKA, 13-15 kwietnia 2016)W połowie kwietnia uczniowie i studenci z Polski, Litwy oraz Łotwy rywalizowali w Warszawie o wyjazd do Belgii na finały europejskiego konkursu Odysseus II.

2. Salezjański Festyn Rodzinny 2016

"Pomóż Amelce wygrać życie"Śmiech, wesołość, zachwyt, zabawa, przygoda, a przede wszystkim bezinteresowna pomoc to tylko część tego co rodziny mogły doświadczyć podczas niezwykłego Festynu Rodzinnego organizowanego przez uczniów Salezjańsk...

3. Narodowa Pielgrzymka do Rzymu uczniów

Od 21 do 26 października grupa uczniów Salezjańskiego Zespołu Szkół Publicznych w Świętochłowicach udała się na pielgrzymkę do Włoch, której celem było uczestnictwo w uroczystej Mszy św. z okazji 1050 lecia – chrztu Polski w Watykanie.

4. Rocznica Odzyskania Niepodległości

10 listopada 2016 roku społeczność naszej szkoły obchodziła Święto Niepodległości. W ramach obchodów tego święta odprawiona została Msza św. oraz przygotowana przez klasę 1c gimnazjum pod opieką pani Małgorzaty Olszewskiej akademia okolicz...

5. Jak przeżyć maturę i nie zwariować?

Choć do maja jeszcze sporo czasu, pierwsze próbne egzaminy i powtórki z każdym dniem uświadamiają tegorocznych maturzystów jak szybko i niespodziewanie miesiąc ten nadejdzie.

6. Jesteśmy stąd

Kiedy kilka lat temu edukacja regionalna została diametralnie okrojona z ram kształcenia interdyscyplinarnego, na górnośląskie szkoły spadła odpowiedzialność za krzewienie kultury regionu poprzez rozmaite pozalekcyjne przedsięwzięcia.

7. Kolęda w szkole

4 stycznia w naszej szkole odbyły się odwiedziny duszpasterskie po klasach, czyli tak zwana kolęda. Ksiądz Dawid wraz ze swoim orszakiem: Maryją, Józefem, aniołkami oraz ministrantami chodził z odwiedzinami do uczniów.

8. Kolędowanie dobre jak chleb

"Kolędowanie u Janka" to stosunkowo najmłodsze "dziecko" społeczności Szkoły Salezjańskiej w Świętochłowicach, bowiem jego dopiero druga odsłona miała miejsce w murach placówki w dniu 11 stycznia 2017 r.

9. Obóz narciarski - Śnieżny Beskid - 2017

Narty, zadowolenie, radość, uśmiech, zabawa, mróz, niezwykłe widoki, zmęczenie – owszem, ale z gatunku tych pozytywnych, a przede wszystkim niezwykła atmosfera . To wszystko łączy w sobie obóz narciarsko – snowboardowy w Korbielowie "Śnieżn...

10. Film Powidoki

13 lutego 2017 r. wszystkie klasy pierwsze liceum oraz technikum, pod opieką nauczycieli pań Aliny Wojdyło i Aleksandry Stefanik oraz pana Zbigniewa Porębskiego, wybrały się do kina "Cinema City" w Rudzie Śląskiej na film pt. "Powidoki" w reżyseri...

© 2017 Salezjański Zespół Szkół Publicznych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nasze Inicjatywy

Bliżej Salezjanów

  • Salezjanie w Polsce
  • Inspektoria Św. Jacka Kraków
  • Salezjanie na Świecie
  • Portal Bosko.pl
  • Salezjański Ośrodek Misyjny
  • Nasza Społeczność