Dziś jest 27.05.2019, imieniny: Augustyna, Juliana, Magdaleny.

Szukaj


Wyniki wyszukiwania (186):

1. Półfinał pierwszej edycji międzynarodowego konkursu kosmicznego ODYSSEUS II już za nami

(WARSZAWA, POLSKA, 13-15 kwietnia 2016)W połowie kwietnia uczniowie i studenci z Polski, Litwy oraz Łotwy rywalizowali w Warszawie o wyjazd do Belgii na finały europejskiego konkursu Odysseus II.

2. Kółko teatralne. Tak właściwie – co to jest?

Według większości ludzi to pewnie miejsce spotkań młodych aktorów, ciężka praca nad tekstem, ruchem scenicznym, profesjonalizm...

3. Salezjański Festyn Rodzinny 2016

"Pomóż Amelce wygrać życie"Śmiech, wesołość, zachwyt, zabawa, przygoda, a przede wszystkim bezinteresowna pomoc to tylko część tego co rodziny mogły doświadczyć podczas niezwykłego Festynu Rodzinnego organizowanego przez uczniów Salezjańsk...

4. II zimowe ogólnopolskie igrzyska młodzieży Salezjańskiej

6 Marca odbędą się II Zimowe Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej. Slalom Gigant odbędzie się 6 marca na stoku Wisła Stożek. Początek zawodów o godzinie 10:00.

5. Wielkie otwarcie Oratorium już za nami ...

Zgodnie z tradycją naszej szkoły 09.09.2016 roku odbyło się spotkanie opiekunów, animatorów i uczniów w szkolnym oratorium. Niezwykle miło nam było gościć na piątkowym spotkaniu nie tylko stałych uczestników, ale także absolwentów i wiele n...

6. Przemyśl - zjazd samorządów

Nareszcie! Doczekaliśmy się, piątek 23 września 2016 roku. Piękny, słoneczny dzień i upragniony wyjazd przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego do Przemyśla (Kinga Krasoń, Dominika Krzymińska, Elżbieta Michałek, Victoria Sbirenda, Anna Jendrycz...

7. III b liceum na wykładach na Uniwersytecie Śląskim

W dniach siódmego i jedenastego października 2016 r. klasa  IIIb Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego w Świętochłowicach uczestniczyła w wykładach dla studentów I roku matematyki na Uniwersytecie Śląskim.

8. Miejskie mistrzostwa w szachach

W Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych bezkonkurencyjni okazali się szachiści z Salezjańskiego Zespołu Szkół Publicznych "Don Bosko" w składzie; Anna Hampel, Franciszek Mikołajczak, Michał Porowiec oraz Bartosz Gawroński.

9. XXI Festiwal twórczości chrześcijańskiej GLORIA DEI 2016, pod przewodnim hasłem

W tegorocznej edycji festiwalu jury oceniało uczestników w kategoriach: muzycznej (reprezentowanej przez naszą szkołę), plastycznej i literackiej.

10. Narodowa Pielgrzymka do Rzymu uczniów

Od 21 do 26 października grupa uczniów Salezjańskiego Zespołu Szkół Publicznych w Świętochłowicach udała się na pielgrzymkę do Włoch, której celem było uczestnictwo w uroczystej Mszy św. z okazji 1050 lecia – chrztu Polski w Watykanie.

© 2017 Salezjański Zespół Szkół Publicznych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nasze Inicjatywy

Bliżej Salezjanów

  • Salezjanie w Polsce
  • Inspektoria Św. Jacka Kraków
  • Salezjanie na Świecie
  • Portal Bosko.pl
  • Salezjański Ośrodek Misyjny
  • Nasza Społeczność