Dziś jest 27.06.2019, imieniny: Maryli, Wladyslawa, Cyryla.

Szukaj


Wyniki wyszukiwania (35):

1. Jak przeżyć maturę i nie zwariować?

Choć do maja jeszcze sporo czasu, pierwsze próbne egzaminy i powtórki z każdym dniem uświadamiają tegorocznych maturzystów jak szybko i niespodziewanie miesiąc ten nadejdzie.

2. Jesteśmy stąd

Kiedy kilka lat temu edukacja regionalna została diametralnie okrojona z ram kształcenia interdyscyplinarnego, na górnośląskie szkoły spadła odpowiedzialność za krzewienie kultury regionu poprzez rozmaite pozalekcyjne przedsięwzięcia.

3. Kolęda w szkole

4 stycznia w naszej szkole odbyły się odwiedziny duszpasterskie po klasach, czyli tak zwana kolęda. Ksiądz Dawid wraz ze swoim orszakiem: Maryją, Józefem, aniołkami oraz ministrantami chodził z odwiedzinami do uczniów.

4. Otwarci na zmiany

Pierwszy weekend wiosny upłynął w Salezjańskim Zespole Szkół Publicznych Don Bosko w Świętochłowicach w bardzo pracowitej, acz przyjemnej atmosferze. Uczniowie wraz z nauczycielami zaprosili w mury szkoły swoich odpowiednio przyszłych kolegów i...

5. Zapisy do Szkoły Podstawowej

Serdecznie zapraszamy 20 KWIETNIA 2017r. o godzinie 16.30 Rodziców i Dzieci, które rozpoczną naukę w I klasie Szkoły Podstawowej na spotkanie informacyjne.

6. Wielkanoc

Noc Wielkanocna jest nocą nadzwyczajną, kiedy moc Zmartwychwstałego Chrystusa pokonuje ostatecznie siły ciemności i śmierci, zapala w sercach wierzących nadzieję i radość. Św. Jan Paweł II

7. Powołani do miłości

W dniach 10- 12 kwietnia w naszej szkole odbyły się coroczne rekolekcje Wielkopostne. Tym razem naszymi gośćmi był ksiądz salezjanin Tomasz Hawrylewicz oraz kleryk Artur Chejnowski.

8. Zawody na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach

25 kwietnia reprezentacja naszej szkoły, składająca się zarówno z dziewczyn jak i chłopaków wybranych przez nauczycieli wychowania fizycznego wzięła udział w zawodach organizowanym przez Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach.

9. Spotkanie z Literaturą

„Czytanie dobrych książek jest niczym rozmowa z najwspanialszymi ludźmi minionych czasów” (Kartezjusz) 1 czerwca - Spotkanie z Literaturą

10. Jak nie czytam jak czytam.

Każdy z nas z radością oczekuje na wyjątkowy dzień w roku, czyli 1 czerwca. Zajęcia w tym dniu zorganizowali nauczyciel – bibliotekarz oraz nauczyciele przedmiotów humanistycznych, którzy zaproponowali nam "Spotkanie z literaturą".

© 2017 Salezjański Zespół Szkół Publicznych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nasze Inicjatywy

Bliżej Salezjanów

  • Salezjanie w Polsce
  • Inspektoria Św. Jacka Kraków
  • Salezjanie na Świecie
  • Portal Bosko.pl
  • Salezjański Ośrodek Misyjny
  • Nasza Społeczność