Dziś jest 15.10.2018, imieniny: Jadwigi, Teresy, Florentyny.

Spotkanie samorządów szkół salezjańskich

W sobotę 23.09.2017 r odbyło się spotkanie szkolnych samorządów salezjańskich. Na początku spotkaliśmy się w tzw. sali europejskiej w budynku seminaryjnym, aby integrować się przy słodkim poczęstunku. Następnie przeżyliśmy Mszę Świętą, której przewodniczył ks. Inspektor Adam Parszywka. Podczas kazania ks. Andrzej Gołębiowski opowiedział anegdotę, której morał miał udowodnić nam, że jesteśmy sobie wszyscy wzajemnie potrzebni.

Zebranie Rodziców

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Rodzicami które odbędzie się 19 września 2017 roku o godzinie 17.30 w holu szkoły.

 

Spotkanie Rady Rodziców 19 września 2017 roku o godzinie 19.00 w sali nr 3.

Zapraszamy

Ile razem dróg przebytych? …

Wydawałoby się szkoła jak szkoła, a polało się tyle łez…  Dlaczego? Powodem było zakończenie roku szkolnego klas trzecich gimnazjum, moment wieńczący trzy lata nauki młodych  ludzi, te lata jednakże to nie tylko nauka, to również wspólne rozmowy, wyjazdy, imprezy szkolne, radość, śmiech, łzy, czasem śmiech przez łzy, modlitwa, to po prostu cudowne bycie razem, wiele wspólnych zmartwień, wspólnych dążeń (…) pocałunków, schodów, książek.

Klasy VII

oryginał świadectwa promocyjnego do klasy siódmej szkoły podstawowej należny złożyć do dnia 27 czerwca 2017 r. do godz. 13:00

Zawiadomienia o przekazaniu ucznia będą do odbioru od 28 sierpnia 2017 r.

Jak nie czytam jak czytam.

Każdy z nas z radością oczekuje na wyjątkowy dzień w roku, czyli 1 czerwca. Zajęcia w tym dniu zorganizowali nauczyciel – bibliotekarz oraz nauczyciele przedmiotów humanistycznych, którzy zaproponowali nam "Spotkanie z literaturą".

© 2017 Salezjański Zespół Szkół Publicznych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nasze Inicjatywy

Bliżej Salezjanów

  • Salezjanie w Polsce
  • Inspektoria Św. Jacka Kraków
  • Salezjanie na Świecie
  • Portal Bosko.pl
  • Salezjański Ośrodek Misyjny
  • Nasza Społeczność