Dziś jest 15.08.2018, urodziny obchodzą: Smaczny Izabela, Szalecka Julia, Studnik Marcin.

Macbeth

Teatr to coś więcej niż tylko budynek i scena, teatr to głównie ludzie - aktorzy i widownia. Aktorzy, którzy pragną przekazać widzom swoje emocje, przeżycia, chcą wywierać wpływ na innych, dlatego można chyba mówić, że teatr żyje, sztuka żyje, bo tworzą ją ludzie.

Plastusiowy pamiętnik

2 marca uczniowie pierwszej klasy podnieśli swoje kompetencje kulturalne, poznając świat teatru. Klasa 1 uczestniczyła w przedstawieniu pt.: "Plastusiowy pamiętnik" w wykonaniu aktorów Teatru Nowego w Zabrzu.

Spotkanie animatorów w Krakowie 2-4.03.2018

Nasi animatorzy uczestniczyli w inspektorialnym spotkaniu młodzieży w Krakowie. Oprócz omawiania Savionalia oraz bieżących spraw o potrzeb lokalnych, wzięli udział w misyjnej drodze krzyżowej, modlitwach wspólnotowych oraz Eucharystii. Spotkali się z ks Adamem Parszywką ( Inspektorem) oraz delegatami do spraw młodzieży w inspektorii. To udane spotkanie.

PROGRAM Erasmus +

W 2015 roku nauczyciele Salezjańskiego Zespołu Szkół Publicznych "Don Bosko" rozpoczęli starania o wzięcie udziału w kursach  językowych, językowo-metodycznych w ramach programu Erasmus +, który stwarza nieograniczone możliwości rozwoju szkoły, poprzez wspieranie nauczycieli, którzy decydują się na owe szkolenia.

© 2017 Salezjański Zespół Szkół Publicznych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nasze Inicjatywy

Bliżej Salezjanów

  • Salezjanie w Polsce
  • Inspektoria Św. Jacka Kraków
  • Salezjanie na Świecie
  • Portal Bosko.pl
  • Salezjański Ośrodek Misyjny
  • Nasza Społeczność